Yerel SEO - Bölgesel SEO

Yerel SEO, müşterileri kapılarınızdan gelmesine yardımcı olur. Nasıl mı ? Hemen Bizi Arayın!

Bölgesel SEO, web sitenizi bölgesel listelerin üst sıralarına çıkararak işletmenizin görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızdaki hedef müşteri demografisine ulaşmak için şirketinizi başlatacak özel olarak hedeflenen bölgesel sıralamalar aracılığıyla sitenize coğrafi olarak alakalı trafiğe ihtiyacınız vardır.

Deniz-Web, doğru harici konum sinyallerinin yanı sıra gelen bağlantıları, sayfa içi ve sosyal sinyalleri göndermek ve işletmenize en alakalı konumlar hakkında Google'a sinyalleri incelemek için bulunduğunuz yere özel olarak uyarlanmış yerel bir SEO arama stratejisi sunar. İşletmenizin organik olarak büyümesini sağlayan daha güçlü bir müşteri tabanı oluşturmanıza olanak tanıyan pazarlama stratejileri kullanıyoruz.

Trafik kaynağını düzenli olarak kontrol ederek ve bilgileri doğruluk açısından sürekli olarak yeniden değerlendirerek yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralamalara ulaşmak için büyük çaba sarf ediyoruz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında profiller oluşturuyoruz ve hedef kitlelere faydalı bilgiler sağlıyoruz.

32,8%

Online İşlemlerde Artış

56,48%

Gelir Artışı

148%

Organik Trafik Artışı

46%

Mobil Trafikte Artış

Ayrıca işletmenizin yalnızca masaüstü bilgisayarlarda değil mobil cihazlarda ve tabletlerde de yerel aramalarda görünmesini sağlıyoruz. Amacımız, bölgesel trafik rakiplerinizin üstünde arama motoru aramalarında görüntülenmenizi sağlamaktır.

Fikirlerimiz, web siteniz kitlenizi doğru bir şekilde hedefleyecek ve bu da ziyaretçi sayısını önemli ölçüde artıracaktır. Ekibimiz, işletmenizin çevrimiçi girişlerini potansiyel müşteriler ve harita sistemleri için doğru ve uyumlu şekilde optimize ederek bilgilerinize ve işletmenizin bulunduğu bölgede ulaşılabilir olmanıza yardımcı olur..

Effective Web Development Solutions

Bize Projenizden Bahsedin...

İşletmenizi dijital dünyaya adapte hale getirmenize ve büyütmenize yardımcı olalım.

Dijital pazarlama bütçenizden en iyi şekilde yararlanın ve rakiplerinizin hep bir adım önünde olun!

Yorumlar

SEE ALL