Responsive - Duyarlı Web Tasarım Projeleri

 Anasayfa / Web Tasarım

Web SitesiTasarımı

İlk izlenim her zaman çok önemlidir. Bir kurumun sanal yüzü ise web sitesidir. Bu yüzden web site tasarımı yapılırken bazı noktalara dikkat etmek gerekir.

Tasarım renklerden tutun en ayrıntılı çizgisine kadar kişiden kişiye değişen bir bakış açısıdır. Biz bu bakış açılarının ne kadar farklı olabileceği konusunda deneyimliyiz ve her ihtiyaca göre sizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Öncelikle web sitenizin responsive, yani mobil uyumlu olması, sitenizin her ortamdan (mobil, tablet ve bilgisayar) rahatça görüntülenmesine imkan sunar.

Bu da site ziyaretçilerinizin kolaylıkla sitede gezinebilmeleri anlamına gelmektedir. Ayrıca tasarımın modern ve pratik bir yapıda olması gerekmektedir.

Her gün ziyaret edilen onlarca site arasında sizin sitenizin akılda kalabilmesi için bu önemli bir faktördür. Tüm bunların yanında sitenizin SEO uyumlu olması gerekir. Böylece siteniz Google dostu olacak, Google aramalarında üst sıralara çıkacaktır.

web tasarım

Copyright © 2016 - Ufuk GÜVENÇ Tüm Hakları Saklıdır.+90 541 868 27 75 izmir web tasarım - izmir kbb - izmir kadın doğum uzmanı - izmir kbb uzmanı -