Testimonials

We are very proud of the service we provide for our customers. In fact, we see a client relationship drastically more personal than that of most agencies in our field. Our client relationships do not start at 9AM and end at 6PM—they stay with us to continually receive the quality service they deserve.
Social Media Marketing
Bu 2. çalışmamız ve bundanda oldukçada memnunum özellikle teknik desteğiniz bizi cezbediyor, o yüzden kesinlikel tavsiyemdir.
Gülbin T.
Doktor
Uzun bir araştırma sürecinin sonunda web sitemizi emanet ettiğimiz Deniz-Web'den gerek tasarım süreci, gerekse de tasarım sonrasında ortaya koyulan ilgi ve alakadan son derece memnun kaldık. Bizim için en önemli husus, müşterilerimize kendimizi en doğru şekilde anlatabilmekti. Müşterilerimizden aldığımız geri dönütler neticesinde bu amaca uygun doğru bir karar verdiğimizi ispatladıkları için kendilerine teşekkür ediyorum.
Sercan R.
Genel Müdür
Sizinle çalışmaya başladığımız sürece verdiğiniz hizmetler sayesinde şirket olarak bize çok katkıda bulundunuz düzenli bir sisteme geçmemizin en büyük katkısı Deniz-Web yazılım oldu. Ufuk bey verdiğiniz emeğe çok teşekkür ediyorum...
Yavuz K.
Yönetici